Vaša košarica je trenutno prazna.

Probaj
  • 15-dnevno pravo na povrat proizvoda
  • Plaćanje na rate
  • 100% sigurna kupovina
Dobitnici Delimano slatkih iznenađenja

Dobitnici Delimano slatkih iznenađenja

Nakon detaljnih provjera otkrivamo listu naših sretnih dobitnika čak 500 slatkih iznenađenja!

I evo sa velikim nestrpljenjem smo dočekali i listu dobitnika naše najslađe igre, gdje poklanjamo čak 500 slatkih iznenađenja. Čestitamo našim dobitnicima i nadamo se da će Vam se ovi pokloni iznenađenja svidjeti.

Prvenstveno naglašavamo kako da preuzmete slatke poklone:

Sretni dobitnici su dužni da preuzmu nagradu unutar 7 dana, od ponedeljka 24.3.2014. do ponedeljka, 31.3.2014. u jednoj od trgovina Studio Moderne, širom BiH, na slijedećim adresama:

Sarajevo

·        Topshop - Bulevar Meše Selimovića 5 (Malta)

·        Topshop - Kundurdžiluk2 (Čaršija)

·        Topshop - Mustafe Kamerića 7 (Dobrinja)

·        Topshop - Zmaja od Bosne 7-7A (importanne centar)

·        Dormeo- Paromlinska 54 (Malta)

Mostar

·        Topshop- Kneza Višeslava i Kardinala Stepinca (Mepas Mall)

·        Dormeo- Hrvatske mladeži 4 (Zgrada DM-a)

Banja Luka

·        Topshop- Aleja Svetog Save 69 (Mercator centar)

Cazin

·        Topshop- Trg Zlatnih Ljiljana bb (TC Ljiljan)

Brčko

·        Topshop- Reisa Džemaludina Čauševića (Mercator centar)

Zenica

·        Topshop- Masarykova 36

Tuzla

·        Dormeo- II Korpusa Armije BiH bb (Mercator centar)

Goražde

·        Dormeo- Trg Branilaca Goražda bb (Hotel Behar)

Dobitnici su dužni da ovlaštenim radnicima u radnjama pruže podatke sa kojima su sudjelovali u igri na https://www.facebook.com/DelimanoBa kako bi se potvrdilo da su oni dobitnici sretne nagrade.

Ukoliko dobitnici ne preuzmu nagrade u navedenom roku, neće biti u mogućnosti da dobiju nagradu.

Nakon detaljnih provjera evo i liste naših 500 dobitnika.

1 Belma Hajdarevic-Pecar hajdarevic_belma@... 2 Melisa Jogić melisa.jogic@... 3 Emina Mehić mimi_minka@... 4 Marina Klarić marina.klaric@... 5 Cebira Pašalić cebira-mirsad@... 6 Lejla Hadžic lejla_hadzic28@... 7 Nura Čauševic necko.ndzd500@... 8 Avdo Hasanbašić avdo.hasanbasic3@... 9 Hasreta Selimović sejmaplaying@... 10 Muruveta Jašarević muruveta-jasarevic@... 11 Samela Hasanbašić malena.samii@... 12 Anisa Koluh anisakoluh@... 13 Larisa Čekić belisima.bela@... 14 Jelena Stanar jelenastanar@... 15 Lejla Jahić lejla.jahic@... 16 adis  cordalija adis.cordalija@... 17 Jasmina Muslic djmuslic@... 18 Mirsada Dautović mirsada.dautovic.5@... 19 Selma Bosnić bosnici@... 20 Vedrana Zovko vedra_79@... 21 Alena Zečić alenazecic@... 22 Julijana Kukić julijana.kukic1978@... 23 Irma Gegić irma.g-87@... 24 Ivana Oroz oroz_ivana@... 25 Haris Čekić didier.drogba.haris@... 26 Enisa Beganović pknovigradsa@... 27 Hajrudin Dautović hajrudin.dautovic.9@... 28 Vera Škobić veca_s@... 29 Nedžiba Žuga nedziba.zuga@... 30 Enida Kapur enida.kapur@... 31 Mirko Matić 1dzamic1@... 32 Renata Trako arnela_sanela@... 33 Edin Kapur edin.two@... 34 Zehra Zahirovic zehra.zahirovic@... 35 Belma Čekić belma_cekic@... 36 Suvad Žuga zuga.s@... 37 Tina Mihaljević tinchy1301@... 38 Irma Tufek irma.241086@... 39 Vesna Kršić kvesna73@... 40 Kristina Čolak kristinacolak@... 41 Bojan Oroz bojan_oroz@... 42 Fatima Mejremić Mešić fatima_mejremic@... 43 Mia Mešanović mia.mesanovic@... 44 Mirsada Tufek mersa.t@... 45 Dženita Džaferović vila.79@... 46 Antonela Škobić antonela.skobic1@... 47 Tanja Pronj tanjasrbac@... 48 Adnan Rešić resic.adnan@... 49 Zijad Zahirovic zijo.ziksi@... 50 Tajma Čolaković irma.t@... 51 Amra Čaušević amra_1604@... 52 Alma Voljevica alma0909@... 53 Emir Mešić mesic_emir@... 54 Irma Tufek slatka_tajna1@... 55 Sandra Gašpić sandra.gaspic@... 56 Edina Garibovic garibovicd@... 57 Dijana Bušić dijanabusic@... 58 Edita Setkic edita.setkic@... 59 Adis Zecic adiszecic@... 60 Vesna Lazarevic Daragas ld.vesna@... 61 Amila Mujan amila_catic@... 62 Amra Tabaković amra_tabakovic@... 63 elvisa halilovic superpiramida3@... 64 Aida Zorlak-Bičo aidazorlak@... 65 Dejan Kasagić kasagic@... 66 Eldina Blazevic bellammi88@... 67 Bekira Kurić bekira_71@... 68 Jadranka Luburić jadranka.luburic@... 69 Kata Tomić kata.tomic@... 70 Dino Garibovic gdino_888@... 71 Anita Mehicic anita27_eu@... 72 Dragica Kvesić dragicakvesic@... 73 Amina Ćorić amina-c@... 74 Elvisa Halilovic superpiramida3@... 75 Edin Kerkez ekerka@... 76 Senida Salispahic elvirsenida@... 77 Amra Lojić amra.lojic@... 78 Bozana Golijanin bonsai-60@... 79 Albin Celebic bracocober1985@... 80 Jasmina Koso naida.koso@... 81 Nevenka Kekerovic nenakekera@... 82 Dražen Kvesić drazenkvesic7@... 83 Samira Omanović nijaz-samira@... 84 Emina Ascic eminaa_ascic@... 85 jasmina Cvjetinović jasmina_89@... 86 Haris Ćudić harri_ss@... 87 Asad Hrnjica asad_hrnjica@... 88 Ehlimana Berbić valjdo@... 89 Edina Karasuljic bgo.dinna@... 90 Elvisa Zlojić elvisa.str@... 91 Dženana Avdić jenny_red_lady@... 92 Rahima Varupa rahka95@... 93 Hana Goretic slatkica2003@... 94 Sabina Vilić bajan79@... 95 Nera Alic nera.a@... 96 Tijana Crnic tijana.kompas@... 97 Sonja Ristic sonya.ristic@... 98 mejrima purisevic mejrima.puscul@... 99 Dalija Krasić dalija.krasic@... 100 Vildana Lagumdzija vildana.l26@... 101 suad memic suad88memic@... 102 Samra Karic samra_huric@... 103 Samra Omerovic samra_91_zavodnica@... 104 DIANA CVJETINOVIC dianaacvjetinovic89@... 105 karlo kalafadžić karlo.archi@... 106 dzenita dautovic dzenita.dautovic5@... 107 Semir Ćudić semir_cuda@... 108 karolina milinović karolina-milinovic@... 109 enisa sahanic enisa.sahanic@... 110 ivana begic ivanabegic408@... 111 dzenana memic dzenana89memic@... 112 amina cohodarevic aminavisoko@... 113 Jasna Bečević jbecevic@... 114 Marinela Babic marinela-maja@... 115 MIRSADA ČAGO DADA_CAGO@... 116 MERIMA CENANOVIC draganovic86@... 117 ivan stamenković ivan.prkica@... 118 sanja grabovac sanjag@... 119 Dijana Jelic dijana.stojanovic@... 120 Jasmina Lipović jaco-083@... 121 Nermana Hadzic nermana18@... 122 Alma Suljic alma_ernes@... 123 Marijana Musa marijana.stojanovic@... 124 hatka mijać hatka_1986@... 125 sedina muratovic muratovicdzemil@... 126 IVANA TOMAS Ivanka.tomas@... 127 faris cohodarevic faris.cohodarevic@... 128 Aida Kamberovic sem_axx@... 129 Anita Brković anita.leko@... 130 Amra Ibricic amrajugo@... 131 milena stojkovic mirjana.zebic@... 132 Suada Icindic suadaicindic@... 133 Vesna Golijanin vesna.golijanin@... 134 Amra Tikvesa amra-saa@... 135 Semir Kamberovic aida_semir@... 136 Mirha Dervišević Kožljak mirha_d@... 137 Maida Jugo maida.jugo@... 138 neira demirovic bpdemirovic@... 139 Melisa Alagic melzinja@... 140 mubera crncalo mubera.crncalo@... 141 Ana Jurica Ana.jurica81@... 142 Minela Snaga miinny_@... 143 Zineta Halilović zineta.halilovic@... 144 dragana stamenković gaga.stamen@... 145 DŽENANA ĐEDOVIĆ dzenana.dj@... 146 Ermina Trtak lejlaiermina@... 147 Srdjan Preradovic krle44@... 148 Lejla Bukvarevic le_yyla@... 149 Mersiha Omerbegović mersiha_o86@... 150 slađana dujković pajicp@... 151 Irma Špilja malagic.irma@... 152 Selma Besic selma2012ah@... 153 Evelina Sehovic evelinam2010@... 154 Ferida Lagumdžija ferida50@... 155 Nina Mešković nina_meskovic@... 156 Mirjana Skipina mirjanaskipina@... 157 MILENA BRKIC milena.cikrb@... 158 Ana Živković zivkovicana@... 159 Svetlana Todorovic cecatodorovic@... 160 Dženita Dautović dzenita.dautovic.5@... 161 Dzenana Mahmić dzenanahilic@... 162 Edina Torić edina.toric@... 163 JASMINA LUKIC jasminastudent@... 164 Maja Krnjić maja_nt@... 165 Iva Djudurovic ivaarsic@... 166 Dzejna Hujdur emir-dzejna@... 167 Amira Halilović amira.halilovic@... 168 Sabaheta Ćeman sabaheta_ceman@... 169 Zorana Đandara Djandarazorana@... 170 Amela Ormanovic amelao74@... 171 Sanela Omerovic sanela1808@... 172 jasmina mukinovic mukinovic.jasmina93@... 173 edznana sljivo edznana.sljivo@... 174 Merima Susic merimax3s@... 175 Sanja Knezevic anjas@blic.net 176 Almina Hrvic almahrvic@... 177 SNJEŽANA TUNJIĆ snex@... 178 Kanita Kobilica kkanita91@... 179 alma omerkic sedikaa.m@... 180 Senada Brčaninović sena-b@... 181 sadin susic sadin_susic@... 182 Aida Bejtula aida.bejtula@... 183 Ediba Atlic ediba.atlic@... 184 sedika mukinovic sedika.mukinovic@... 185 Alisa Mašić alisamasic@... 186 sead mukinovic sead.mukinovic@... 187 Vahida Helać vahidahelac@... 188 jasmina omerkic fina.mala5@... 189 Zorana Kutle zorana_kutle@... 190 Mirnesa Selimovic arduana19@... 191 Aida Doljancic hajdo_d@... 192 Muhamed Mehanović muhamedmehanovic980@... 193 Safija Hrnjić hrnjic.safija@... 194 Vildana Krajinic vildana1986@... 195 Alisa Begić alisabegic@... 196 jasmina Zejnilagić jasminakotoric@... 197 Jelena Filipović yo_jelena@... 198 Mubina Ligata mubina0203@... 199 Selma Mrkonjic selma-m@... 200 Maida Zejćirović maida_zejcirovic@... 201 Šaban Hrnjić saban.hrnjic@... 202 fatima musić fatimam@bhp.ba 203 DjANA Elezovic djana_heh@... 204 branka popović popovicbranka73@... 205 Amina Zukic aminna.zukic@... 206 Nezira horic nezirahoric@... 207 Enida Ahmetović didana1981@... 208 Mirnela Marevac mirnela989@... 209 žana buhovac zbuhovac@... 210 MARELA GELIC MARELA.BLAZEVIC@... 211 enisa dzevlan enisa21_mo@... 212 Elvin Belko evenom88@... 213 TIJANA PLATIŠA tijanaplatisa@... 214 Mustafa Marevac muky-m@... 215 Mirza Tatarević mirza.2@... 216 Irvana Alijagić irvana.alijagic@... 217 Adela Kukić adela-edvin@... 218 Isidora Graorac-Štrkić isacaca@... 219 Amela Čustović amela_1378@... 220 Saša Mihaljević sasamihaljevic85@... 221 Selma Karat selmak_88@... 222 Sakib Trumić sakib.trumic@... 223 Selma Alagic selka_a@... 224 Binela Bjelan binela.bjelan@... 225 Zakira Hrnjić aldijanahrnjic@... 226 branka garic branka_garic@... 227 Eldina Salihovic eldina_dina@... 228 sanela bakalar rosić carlarosic@... 229 amela karic amela.sead@... 230 Tajana Serdar tajanas@... 231 dusanka pravica dusankapravica73@... 232 Ljilja Simic ljilja.borko@... 233 Aldina Piric aldinapiricTZ@... 234 katica jurica katica-1403@... 235 Adijana Hrnjić aldijana_007@... 236 Senad Salihovic senadson@... 237 Azra Duzan ntazra@... 238 senida arifovic senidaarifovic@... 239 Rajif Ejup aldijana.dervisic@... 240 zineta husovic zineta.mo@... 241 danijela juric danijela.ivica@... 242 sanela Kavaz sanela.kavaz@... 243 Lejla Ivušić tveey@... 244 Ehlimana Šušnjar ehlimana_1979@... 245 Eldina Husakovic a-ad123@... 246 Elhana Bašić elfi_sa@... 247 Senada Laličić senada.lalicic@... 248 behija nurudinović nbehija@... 249 Maja Cigic maajaa@... 250 Dragana Prce dragananizic2000@... 251 Maja Cigic maja.cigic@... 252 Amir Cigic amir.cigic@... 253 vahida peskić vahy_p@... 254 jasna sehovic jasnaseh@... 255 mirjana turalija mirjana_turalija@... 256 merima muzaferović merima_muzafer@... 257 lejla ogramić lejla.ogramic@... 258 mensura karahodža mensura_kh@... 259 Azra Gosto gostoazra@... 260 Maja Draskovic pcelicasarajevo@... 261 Šejla Husanović sejlahusanovic@... 262 Natasa Jovičić Natasanedicjovicic80@... 263 Husein Karić elmo-mirny@... 264 Senadin Duzan senadin_83@... 265 Maja Sahadzic maja.sahadzic@... 266 Aldina Begović begovicaldin91@... 267 Fadila Šurković Tinjak fadila.surkovictinjak.90@... 268 Melisa Avdibegovic melisa_avdibegovic@... 269 Aldina Begović begovicaldina@... 270 Lamija Husanović lamijacurica@... 271 eniz peskić beis_ze@... 272 jasmina mesihovic jasmina.mesihovic@... 273 Anita Klaić anitaklaic@... 274 dina feratovic dina.feratovic@... 275 Adisa Čahut adisa_armin@... 276 Senita Babović senita.babovic@... 277 Admir Krlicevic krlo90@... 278 DRAŽENKA RAMLJAK drazenkaramljak@... 279 Denis Avdibegovic denis_pfff@... 280 Maja Ignjatović petricevicmaja@... 281 SENADA IMAMOVIĆ senada.i@... 282 SEHERZADA MESINOVIC seherzadapoturovic-mesinovic@... 283 Lejla Agović lejla-agovic1@... 284 Lejla Bevrnja lejlabev@... 285 ranka alempić ranka.alempic60@... 286 Bojana Šatara bojana.satara@... 287 Mara Orucevic mara.orucevic@... 288 Dragica Šatara 85bojana@... 289 elma tahmaz begic etahmaz@... 290 sebira rakovic sebira_r@... 291 SELMA SINANOVIĆ tequillaba@... 292 lejla seferovic lejla257@... 293 Lejla Turkić lejlaturkic@... 294 ivana kolobaric ikolobaric@... 295 Rijad Bevrnja rbevrnja@... 296 eldin zlojic eldin.zlojic@... 297 Benjamin Turkić benjobenjic88@... 298 amira andric amira-andric@... 299 seida skalonjic boinga707@... 300 MIRNA TAKAC donkotakac@... 301 Denis Idana Čirić ciric.denis@... 302 Ljiljana Stankovic ljiljastankovic977@... 303 vaso andric vaso-andric@... 304 Fadila Gušo gusogusic@... 305 Meliha Kolasinac melihakolasinac@... 306 svjetlana kalas svjetlana.kalas@... 307 SUMEJA MESINOVIC sumeja321@... 308 Samra Topčagić tsamra90@... 309 Rijad Bevrnja aleksfex41@... 310 veronika suman veronikasuman@... 311 gordana topic-grujic gordanatopicgrujic@... 312 Slobodanka Stojanović sstojanovic4@... 313 Amila Muhic amilaamel@... 314 Sabina Ahmetak sabina.ahmetak@... 315 Emira Sudar emirasudar@... 316 osman MESINOVIC osmo77@... 317 Lejla Bevrnja tb.lejla@... 318 Darko Stankovicć darkostankovic80@... 319 AZRA SARAJLIJA azra-sarajlija@... 320 ivana crnjac ivana.crnjac79@... 321 Raza Kundak raza-kundak@... 322 Radenka Zezelj radenkazezelj@... 323 RABIJA IBRAHIMBEGOVIĆ opze.drdjn@... 324 Dragana Palačković palackovicdragana@... 325 Ines Zuna zunaines@... 326 Kenan Maslo maja.maslo@... 327 Ajša Muratović muratovic.ajsa@... 328 Emir Hodzic Kostic kina_kinic@... 329 Darija Škulj darijaskulj@... 330 Anisa Delić delic.anisa@... 331 sehija borovina bebaborovina@... 332 adi kobilica adi_kobilica@... 333 nenad grujic gnenadneno@... 334 Armin Demir armin_demir@... 335 Sanda Čolić sandakesic@... 336 Lejla Melezovic lejla.melezovic@... 337 jasmina nikšić jasmina_niksic@... 338 Šaban Hrnjić ssaban.hrnjic@... 339 Lejla Melezovic lejla.meelzovic@... 340 lejla kovac halidlejla@... 341 Alisa Ćoso mom.nice@... 342 alisa maric mo_alisa2000@... 343 minela spahic merjemm2008@... 344 mirza hamzic frendice_@... 345 RADA ĆIRIĆ radaciric@... 346 Dejana Šatara dejana.satara@... 347 Marijana ČOVIĆ covicmari@... 348 mirela burgic burgicka@... 349 Mirela Fajkovic lela_fajkovic@... 350 jasminka halilovic natalejla96@... 351 VERA MRĐA vera.mrdja@... 352 minheta kunovac salković minheta.kunovacsalkovic@... 353 Marsela Matković marsela.skutor1983@... 354 Jasmina Bico edin04@... 355 esma topoljak topoljak_esma@... 356 nermina hamzic mirza_1987@... 357 jasmina asceric jasminaar@... 358 aida pašalić aida.pasalic@... 359 jasmin gradaskic skoja_jasko@... 360 maida pecenkovic majda.pecenkovic@... 361 nermina sehic ninamahic83@... 362 Nada Cavic cavicnada@... 363 Svjetlana Šiljegovic cecadr@... 364 Adrijana Jurina adrijananana88@... 365 Elma Alatić elmaa-92@... 366 Selma Bjeloglavic nani.hana7@... 367 Amir Alatić amir_zujalica@... 368 SEBIRA MESIĆ mesicsebira@... 369 mia kusturica miaozren@... 370 Sladjana Bojanic sladja86@... 371 Šejla Hanic sejlahanic@... 372 Dzenana Miljkovic dzenanamiljkovic@... 373 EDINA AKELJIĆ edina_dinchi_@... 374 Adela Voloder adela__c83@... 375 Lejla Karalić lejla_gazijka@... 376 ENES ALIBEGOVIC alibegovicleila@... 377 senaid jahic munjevitijuric@... 378 Nezira Agičić lejla_hanan@... 379 Sumeja Muminovic sumeja.muminovic@... 380 Mirnesa Herić hericmirnesa@... 381 djurdjina potkolnjak djurdjinapotkolnjak@... 382 Atilla Lokman atila.lokman.al@... 383 alma jahic miroslavkrleza_os@... 384 merisa hallilovic asja-30@... 385 Semir Abazović abaz_87@... 386 Jasmina Ćušić jasminasfi1987@... 387 jasmina dzananovic minja_jasmina@... 388 Elvira Dizdarević wira90@... 389 Eldina Handžić eldinahandzic@... 390 fata žigic fokus.1956@... 391 Elza Babić elza_b77@... 392 Sanja Mališ malissanja@... 393 bego gordana zukic bego.zukic@... 394 rudolf Vlašić rudolf.vlasic@... 395 asmir halilovic asja-keno1@... 396 Vildana Trakic vildanatrakic@... 397 merima đulovic merimadulovic@... 398 fata muminovic fata-nedim@... 399 tomka pejić pejic_tomka@... 400 Nada Božic bozicnada@... 401 Jasmina Kulanic yassminchica@... 402 almira sadikovic almira_sadikovic@... 403 Alisa Bajrovic hana20a@... 404 elizabeta iftić elza_iftic@... 405 Danijela Lukic danijela82m@... 406 Berina Berberović berina61@... 407 AZRA ZAHIROVIĆ azra_zahirovic@... 408 Safeta Hadziahmetovic safetah@... 409 sanela feriz tiro sanelatiro@... 410 Samra Mizdrak samra.mizdrak@... 411 Selma Hadziefendic selma_h04@... 412 Milica Bajric milica.bajric@... 413 irma moric davor.moric@... 414 rada mališ radaolja60@...